Texty

Dobrá reklamní kampaň je jako dobrá knížka. Všechny její části na sebe pevně navazují stejně jako kapitoly a copywriting sloganů, postů pro sociální sítě či P.R.článků musí mít příběh, který čtenáři (klienti) chtějí číst dál. Proto mě reklamní copywriting baví stejně jako psaní komiksů. Je to pokaždé originální a napínavá práce.

Reklamní copy

Copywriting a Idea kampaně pro Bageterii Boulevard. Kampaň se "seznamovacími" inzeráty Rychlovek se nakonec neuskutečnila, radost to ale byla!

Více

Reklamní copy

Copywriting pro kampaň proti nepřiměřeným zásahům policie v growshopech. Kampaň převzala i printová a online média, např. Reflex, Blesk a web Canna Festu.

Více

Reklamní copy

Texty pro kampaň Stop násilí na dětech. Idea kampaně stylem parafrázovala Slabikář, ovšem s vizuálem a básněmi týkající se násilí na dětech. Kampaň se stala virální.

Více

Reklamní copy

Reklamní copywriting jako slogany, popisky na web dle SEO, emailing, Facebook posty a vedení dalších sociálních sítí např. pro tyto klienty:

Reklamní copy

Webové popisky dle klíčových slov a SEO analýza pro klienty jako Pilsner Urquell, Kozel, Gambrinus a další

Reklamní copy

P.R. články do novin a life stylových časopisů např. pro tyto klienty:

Books

Tragi-Komiksový příběh dle skutečných zážitků servírky Mariny J. z Bosensko-Srbské války. 103 stran, e-book.

Více

Books

Komiks "O Princezně" řeší ekonomickou krizi, mediální manipulaci i deprese a navíc to drze všechno dobře dopadne. Vydalo nakladatelství Labyrint.

Více

Books

Politicko-poetický komiks o holčičce, co se stále svého dědy ptala, proč policie vyhání umělce z centra, když tak krásně hrají. A tak jí děda nechal vyrobit tuhle knížku o Systému.

Více

Books

Knížka pro holčičku Frídu ze série "strašně krásné pohádky". O svobodě, životě a pardubické zvířeně.

Více

Books

Knížka pro holčičku Lauru ze série "strašně krásné pohádky". Co všechno jste nechtěli říci svému dítěti, ale ono se nebálo zeptat.

Více

Books

Knížka pro holčičku Viktorii ze série "strašně krásné pohádky". O poetice, fantazii, drakovi a jejím dědečkovi. Více